Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

HR Manažér / HR Obchodný Partner

cvmango ID: 3262

Kandidát s vysokoškolským vzdelaním v odbore Ľudské zdroje a personálny manažment. Má 10 ročné skúsenosti v jednej spoločnosti, kde bol zodpovedný za proces prijímania, v roku 2012 sa stal Lídrom. Bol zodpovedný za príjímanie, stravovanie, zaškolenie zamestnancov. Mal na zodpovednosť implementáciu 3-shiftových systémov. Zodpovedný za tvorbu rozpočtu, plán prijímania, tvorbu a implementáciu procesov. Riadenie projektu: program rozvoja, program hodnotenia, model kompetencií. Vynikajúce komunikačné schopnosti, je schopný používať vhodný spôsob komunikácie, schopný komunikovať s výrobnými pracovníkmi, aj s manažmentom. Má skúsenosti s vedením tímu - 5 zamestnancov. Aktívna znalosť Anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.