Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Manažér kvality / Manažér tímu / Špecialistka cestovného ruchu a hotelierstva

cvmango ID: 5305

Vysoko motivovaná a proaktívna uchádzačka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti riadenia kvality hotelových služieb a služieb cestovných kancelárií v zahraničí. Ako manažérka riadila tímy do 20 ľudí v multikulturálnom prostredí s tvrdým dôrazom na poskytnutie služieb s vysokým štandardom kvality. Pri riadení kvality sa opierala o ukazovatele spokojnosti zákazníkov, navrhovala nápravné opatrenia a dozerala na ich dodržiavanie. Kontinuálne pracovala s poskytovateľmi služieb a pomáhala im plniť požiadavky interného systému kvality. Pri riadení ľudí sa opierala o svoje skúsenosti z predchádzajúcich pozícií a medzinárodných vzdelávacích programov skupiny Thomas Cook Group, ktoré boli zamerané hlavne na riadenie, motiváciu, pokročilé techniky vedenia ľudí. Kandidátka je pripravená prijať pracovnú ponuku na Slovensku, alebo v zahraničí.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.