Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Obchodný a marketingový riaditeľ / stredná a východná Európa

cvmango ID: 1612

Kandidát s 20-ročnými skúsenosťami so založením farmaceutických spoločností na Slovensku, Česku a Poľsku. Zodpovedal za vytváranie stratégií všetkých spoločností pri hľadaní nových trhových príležitostí, vytvorenie a schvaľovanie marketingových a predajných plánov - v súčasnej spoločnosti zdvojnásobil ročný obrat. Taktiež bol zodpovedný za rokovanie s veľkoobchodníkmi. Kandidát analyzuje údaje z trhu. Kandidát ma za sebou úspešné vedenie a kontrolu predajných tímov v Poľsku, Českej a Slovenskej republike - hľadá lojálnych obchodných zástupcov a sledujú ho aj vtedy, keď začína spoluprácu s inou spoločnosťou. Kandidát prejavuje záujem o budovanie nových značiek na trhu a tvorbu a nastavenie správnej stratégie. Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.