Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Obchodný manažér /Nákupca / Obchodný zástupca / Servisný inžinier / Technik

cvmango ID: 2898

Kandidát má ukončené vysokoškolské vzdelanie, Pedagogická fakulta so zameraním na Učiteľstvo technických predmetov a anglického jazyka. Kandidát nadobudol najviac relevantných pracovných skúseností v spoločnosti zameranej na predaj a servis kompresorov na výrobu stlačeného vzduchu, kde pracuje už 20 rokov a prepracoval sa z pozície Servisného technika/inžiniera až na pozíciu Aftersales Engineer. Na pozícii Servisný technik začínal ako 5. zamestnanec, kde mal na starosti inštaláciu a servis kompresorov na výrobu stlačeného vzduchu (úprava vzduchu, filtrácia, sušenie), školenia nových technikov a dílerov, zúčastňoval sa aj na výberových konaniach technikov. Neskôr zodpovedal aj za vedenie cca 5 technikov na projekte a aj samotného projektu od ponuky, prezentácie možných riešení, až po odovzdanie diela zákazníkovi. S tejto pozície vykonával aj tzv. „okružné jazdy“, kedy navštevoval svojich klientov aj bez toho, aby tam išiel robiť servis alebo inštaláciu zariadenia. Z pozície Aftersales Engineer vykonáva akvizičnú činnosť hlavne v oblasti servisu kompresorov, udržiavanie dobrých vzťahov zo zákazníkmi, navrhovanie možných riešení po technickej stránke (2-900 kW kompresory), vypracováva cenové ponuky a dohliada nad plnením objednávky. Projekty na ktorých pracuje sa pohybujú vo výške cca 200 000€/projekt a jeho ročný plán je na úrovni 2 mil. €, ktorý sa mu darí každoročne prekračovať. Bol ocenený aj za najlepšieho predajcu pre oblasť SR, ČR a HU. Počas pôsobenia v spoločnosti sa zúčastnil viacerých školení v zahraničí, napr. v Belgicku. Má aktívnu vyhlášku §22 – Samostatný elektrotechnik. Anglický jazyk má na pokročilej úrovni (B1/B2), ktorý využíva hlavne pri komunikácii s jeho nadriadeným s Maďarska. Proaktívny kandidát, dobrými prezentačnými a komunikačnými zručnosťami, vie si efektívne určiť pracovné priority, rád cestuje a spoznáva nových ľudí. Tak isto disponuje širokou škálou kontaktov v rámci rôznych priemyselných odvetví (automobilový, strojársky, poľnohospodársky, papierenský, hutnícky a energetický priemysel).

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.