Projektový manažér / Zlepšovanie systémov a procesov

cvmango ID: 2855

Skúsený kandidát s vysokoškolským vzdelaním, ktorý 20 rokov pracoval v spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti gumárskej výroby. Začínal ako Ekonóm a postupne sa vypracoval sa na Vedúceho odboru Process & System Improvement a Priemyselného inžinierstva. Získal skúsenosti s tvorbou firemnej legislatívy, nastavovaním väzieb po organizačných zmenách, auditami, mapovaním a nastavovaním procesov, TPM, nastavovaním vzdelávania a odmeňovania, vedením ľudí, projektovým riadením, organizovaním a vykonávaním workshopov a školení. Kandidát disponuje teoretickými znalosťami z oblasti Lean Managementu, je držiteľom viacerých certifikátov ako Black Belt, Kanban, Kaizen a pod.. Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.