Novinka: OUTPLACEMENT   Viac info

Technicko-obchodný zástupca

cvmango ID: 2939

Kandidát má dlhoročné skúsenosti s technickým obchodom na pozícií Technický- obchodný zástupca. Kandidát má praktické skúsenosti s aktívnou akvizíciou potencionálnych klientov, od živnostníkov až po veľké výrobné firmy, kde sa prispôsobuje klientovým potrebám v produktovom portfóliu. Okrem vedenia obchodných jednaní s vyšším ale aj so stredným manažmentom vo veľkých firmách, má skúsenosť a schopnosť obchodne jednať aj s menšími firmami, či jednotlivcami. Ako obchodný zástupca a technický poradca, dokáže klientovi navrhnúť podľa materiálových súpisiek produkt a poskytnúť technické poradenstvo, čo využíva hlavne pri zariaďovaní technických prevádzok. Pri získavaní obchodu sa kandidát zameriava na klientovu potrebu, funkčnosť produktu, komplexnosť ponúkaného sortimentu ako aj vhodné vyjednávanie ohľadom obojstrannej spokojnosti. Nakoľko má kandidát vo firme určité kompetencie, snaží sa vždy kombinovať obchodné scenáre smerom ku zákazníkovi tak, aby cenu výrobku neznižoval, ale navrhoval určité riešenia doplnkového produktu zdarma. Jednanie ako aj komunikácia kandidáta je veľmi štruktúrovaná, jasná avšak príjemná a sofistikovaná. Typ obchodu ktorý preferuje je jasne definovaný, nenásilný avšak silne zameraný na cieľ a splnenie stanovených finančných plánov ako aj spokojnosť klienta. Dokáže čítať technickú dokumentáciu a poskytuje aj technické poradenstvo.

Zaregistrujte sa a získajte tak prístup k celej pracovnej histórii a vzdelaniu tohto uchádzača, ktorý už prešiel pohovorom s profesionálnym recruiterom.

Odoslaním registračného formulára je spoločnosť cvmango s. r. o. oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných a zmluvných vzťahov.